Анатомічна скульптура

Сьогодні в нас такий собі фАнатомічний квест – проїдься різними містами світу і збери тіло з його частин, представлених у вигляді пам’ятників. Як бачимо, анатомічні об’єкти бентежать скульпторів, надихаючи на створення оригінальних витворів сучасного мистецтва. Отже, рейтинг анатомічних скульптур, по мірі знаходження мною “пам’ятних” частин тіла:

  1.   1,3 метровий зуб в пропорції 100 до 1 можна знайти в м.Чита, очевидно неподалік стоматологічної клініки – бо не спаплюжений карієсом.
  2. 12-метровий великий  палець (а не той, що ви спершу подумали) створений Сезаром Бальдачіні (той самий, на честь якого кінонагорода Сезара) “сховався” у Парижі в кварталі Ля Дефанс
  3. 10-метрове око із скловолокна автора Тоні Тассета споглядає за перехожими у Чікаго в діловому районі Loop.
  4. Гранітне серце шукаємо на Уральщині у м.Перм – точнісінько біля інституту серця.
  5. Наступити на мозок можна у чудовому містечку Потсдамі неподалік від Берліну – бронзові мізки там валяються просто на бруківці біля вежі Ейнштейна.
  6. Ну і на останок – влучна 5-метрова нога футболіста Уве Зеллера чекає на вас на стадіоні Арена в фантастичному м.Гамбург.

фАнатомічні скульптури були знайдені на сайтах, присвячених різним цікавим памятникам: http://paifo.ru та http://foretime.ru/

Якщо вам, любі фАнатоми, щось відомо про інші пам’ятники анатомічним об’єктам, ласкаво просимо, пишіть в коментарях!

Поділитись в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Напишіть відгук