Недільний пост прокрастинатора

Сьогодні я цілий день мужньо борюся з прокрастинацією, яка перед початком нового навчального року заквітла буйним цвітом і дивує мене своєю винахідливістю в аргументах, чому мені тепер не варто займатися чимось корисним. Зазвичай коли мені треба робити щось дуже важливе по роботі, мій мозок жваво підкидає мені ідеї, чим би ще неодмінно  зайнятись ось просто зараз замість виконання доволі нудних рутинних справ. Найбільш поширені варіанти не робити важливу роботу у мене такі:

1. Повештатись фейсбучиком – а раптом я щось важливе пропустила з життя френдів – може хто купив нові мешти, або якусь досі невідому цитату Карла Маркса запостив щодо марності купівлі нових мештів – а я не в курсі.

2. Приготувати щось смачне поїсти. Чим більш нудне завдання переді мною стоїть, тим більше страв я готую. Якщо коханий приходить додому і на вечерю його чекає пюрована зупа з броколі та індичкою, буженина під журавлиновим соусом, чоколядове парфе і крюшон – це значить в мене жорсткий дед-лайн по подачі статті.

3. Терміново щось сплести, хоча б маленьку серветочку, а бажано й килимок на балкон – ну як же я раніше без них животіла в цьому помешканні?!

4. Прибирання! Чим більше я не бажаю працювати над робочими завданнями – чим страшнішим може бути прибирання, інколи можу й вікна помити в якості індульгенції.

5. Написати щось на цьому сайтіJ Як ви помітили мої пости тут вкрай нерегулярні, оскільки писання на сайті мій мозок також сприймає як  частину роботи, хоч я його намагаюся обманювати тим, що тут веселі картинки.

Якщо вас також бентежать напади цієї напасті з елегантною назвою «прокрастинація» – я вас розумію, і рекомендую в якості альтернативі потрібної вам зараз роботи переглянути відео про витоки цього явища у наших братів менших в інтерпретації моєї улюбленої Євгенії Тимонової. Як же подолати цей непродуктивний стан? На цю тему написано тони психологічної літератури і проведено тисячі  тренінгів і навіть вебінарів – але якщо ви їх зараз дивитеся – ви знову прокрастинуєте. Просто почніть врешті робити те, що на вас чекає, нічого краще не придумали:-)

Поділитись в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Напишіть відгук