Поради до весняного сезону

Ну нарешті, таки прийшла. Весна. Порівнявши показники завіконного термометру з даними периферичних терморецепторіов прийшла до висновку, що слід рішуче перебрати гардероб: зимове – в скриню, «платтячка з ситцю» – в студію, ура! Пів дня провела за ретельним  пакуванням різних пальт-чобітків та інших малахаїв на літні вакації – і, якщо я що-небудь розумію в цьому житті, буквально на днях має стрімко похолодати)))

            А погода тим часом розшепотілась не на жарти, і народ почав роздягатись – спіднички в дівчат за останні 3 дні підскочили, животики повизирали і клично заморгали пупками з пірсингом, гудзики випадково порозстібувались – у повітрі солодко-тривожно заграло щось на кшталт бесамемучі. Чоловіки радісно спостерігають за цим весняним стриптизом. Воно і зрозуміло – бо «копулятивна поведінка людини, на відміну від тварин, індукована не гормональними, а сенсорними стимулами: зоровими і тактильниыми» (1). Так що у вірному напрямку працюєте, дівчата! Ось тільки арсенал способіов приваблення необхідно розширювати, бо конкуренція нині жорстка.

Тому, в мене є конкретна пропозиція: якщо чоловік вас роздягає очима – допоможіть йому розкріпостити фантазію, ну наприклад якось так :

чи ось такий  ексгібіціоністстький плащик, я в захваті! (правдивий шовк, між іншим)

Для прихильників дамських ніжок і любителів обсмоктати кожну кісточку надягаємо такі підколінки:

         Ну і не забуваємо про традиційні жіночі хитрощі – етологами доведено, що чоловіки дійсно віддають перевагу жінкам в червоному (вітання Крісу де Бургу) – вмикаються ретельно приховані філогенетично споріднені звязки – «самки багатьох приматів до овуляції в буквальному сенсі слова червоніють, надсилаючи таким чином самцям сигнал про готовність до плідного парування» (більше читати тут) .
Тому, кому кортить спаруватись – хутко вдягаємо червоне:

       О, мало не забула, і звичано ж, підбори – хто може і вміє в них ходити – залізайте, так як «вони подовжують ноги та візуально зменьшують обєм стегон. Міняється осанка: через зміщений центр тяжіння збільшується вигин в спині, що підкреслює апетитні округлості сідниць. Грудна клітка припіднімається, створюючи ефект високих “закликаючих” грудей. Хода стає більш звабливою, тому що природнім способом збільшується амплітуда рухів стегон з боку в бік». Ще більше не дуже науково обгрунтованих аргументів тут . Резюмую для лінивих – чоловіки тануть. Для тих, хто так і не зміг себе примусити виламувати гомілковостопний суглоб заради ефекту «закликаючих грудей» є втішна інформація про плоскостопість, що настигає любительниць високих підборів

 

Ну начебто все, у всеозброєнні… Так що, вдалого веселого полювання дівчата))

p.s. “Якщо чоловік уважно дивиться вам у вічі – значит все інше він вже уважно роздивився” (хтось з інету).

Поділитись в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Напишіть відгук